top of page

Kim jesteśmy i jak to działa? 

Jesteśmy konglomeratem dwóch podmiotów, tworzących dwa projekty usług artystycznych, które składają się na trzeci samoistny i pełen pakiet usług istniejącej pod hasłem " M-ART MUNDUS" 

Nasz projekt tworzą :  

- agencja artystyczna M-ART występująca także pod nazwą M-ART Artistic Agency, istniejący od 2002 roku management artystyczny z ponad 20 letnim doświadczeniem, mający na koncie współpracę z gwiazdami muzyki klasycznej  rockowej  oraz duże i małe sukcesy w organizacji koncertów, festiwali i imprez.

- agencja Art Mundus istniejące od 2009 roku, jako wydawnictwo, agencja medialna, która jest wydawcą dwóch stron o tematyce muzyczno - kulturalnej : Metal Mundus i Art Mundus oraz drukowanego magazynu muzycznego Metal UP .

Te dwa podmioty tworzą pełną ofertę, która proponujemy na tej stronie, jako M-ART MUNDUS, która zawiera w sobie obsługę w postaci organizacji koncertów/imprez, reprezentacje, i szeroką promocję medialną, a także wydawniczą . Na ofertę składają się wszystkie usługi wyrażone na tej stronie, które oba podmioty realizują na podstawie umowy z zainteresowanymi, która szczegółowo określa zakres wybranych usług.

Z oferty wybrać można konkretne usługi z listy i stworzyć pakiet potrzebny zainteresowanemu. Wybór ten realizują dwa wymienione wyżej podmioty, jako projekt M-ART MUNDUS. 

Nasz pakiet M-ART MUNDUS jest jedynym na rynku artystycznym, tak szeroko łączącym w sobie  projektem dwóch podmiotów (działające na postawie wyłącznego porozumienia) proponujących usługę w pełnej skali od obsługi medialnej , promocyjnej i organizacyjnej, gwarantującym, że dany podmiot, podpisujący z nami kontrakt, osiąga swój cel w postaci sukcesu na jaki stawia.

Szczegóły oferty zawierają podstrony do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy i do kontaktu w razie pytań czy dla potrzeby uszczegółowienia - zapraszamy do działu KONTAKT. 

Z przyjemnością także zorganizujemy spotkanie z zainteresowanymi współpracą, bo jak wiadomo  nie ma jak osobiste spotkanie 

                                                                                                ******

 WYJAŚNIENIE : Każda z agencji posiada swoja oddzielną ofertę, czyli wyłącznie, jako managementu czy wyłącznie, jako media , ale wówczas ta ogranicza się wyłącznie do tej usługi, i nie składa się na pakiet wspólny managersko - promocyjno-medialny M-ART MUNDUS 

bottom of page